Grupy duszpasterskie

W parafii działają następujące grupy duszpasterskie:

Koła Żywego Różańca – Zapraszamy wszystkich kochających modlitwę różańcową. Główne zobowiązanie to jedna tajemnica różańcowa dziennie do odmówienia. Spotkanie w pierwszą niedzielę miesiąca w kościele po Mszy św. Zapisy u księży lub pana kościelnego Tomasza.
Oaza młodzieżowa – zapraszamy młodzież szkolną. Spotkania formacyjne odbywają się raz w tygodniu. Każda sobota na plebanii.
Oaza Domowy Kościół – Grupa przeznaczona dla małżeństw, które pragną żyć po katolicku i rzeczywiście zaprosić do swoich rodzin Chrystusa przez co pogłębić i wzmocnić swoją wzajemną miłość. Spotkania raz w miesiącu w domach poszczególnych małżeństw.
Galilea – Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego – Małe ewangelizacyjne grupy, które nazywamy Domami Zmartwychwstania, są podstawowym miejscem spotkań w naszej Wspólnocie. W każdy wtorek po Mszy św. na plebanii spotyka się 5-10 osób na radosnej modlitwie uwielbienia, czytaniu Słowa Bożego (Biblii), dzieleniu się swoim doświadczeniem życia wiarą oraz modlitwie za siebie nawzajem.
Scholka parafialna – grupa osób w każdym wieku obdarzona przez Boga talentem muzycznym i odwagą dzielenia się nim na chwałę bożą. Próby scholi odbywają się w niedzielę o godz. 11 na plebanii. Często potem wspólny śpiew podczas Mszy świętej.
Liturgiczna Służba Ołtarza – Ministranci – grupa chłopców, którzy pragną służyć Panu Bogu podczas świętych czynności liturgicznych w kościele. Razem zmierzają ku Bogu wspólnie modląc się, poznając liturgię, grając w piłkę czy wspólnie podróżując. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych chłopców.
Rada Parafialna – grupa osób, która została wyłoniona w wyniku prawa diecezjalnego w wyborach jako przedstawiciele wszystkich części parafii. Spotkania według potrzeb, ogromna pomoc w funkcjonowaniu parafii i dotarciu do wszystkich parafian.