Prawda stara jak świat !

Już w raju, po grzechu pierworodnym, Bóg okazał ludziom Swoje Miłosierdzie. Potem w ciągu dziejów o tym przypominał. Najpełniej okazał Je w Swoim Synu Jezusie Chrystusie, który na Krzyżu otworzył nam drogę do pełnego udziału w życiu Bożym.

Bóg był i jest zawsze przy człowieku, który czasem odchodzi z Bożej drogi. Przypomniał nam na nowo przez św. Faustynę, jak wielkie jest Jego Miłosierdzie.

Dlatego w tym trudnym czasie, zwracajmy się do Niego słowami Koronki „Miej miłosierdzie dla nas i świata całego”. Cieszymy się, że już na stałe w naszej świątyni będzie obraz „Jezu Ufam Tobie”.

Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej, do poświęcenia obrazu i wspólnej modlitwy w najbliższą niedzielę 19 kwietnia, o godz 12.00, która będzie transmitowana na naszej stronie internetowej.

Jezu Ufam Tobie
Parafia św. Michała Archanioła w Kamieniu