Życzenia Świąteczne

Drodzy i Kochani Parafianie

„Zwiastuję Wam radość wielką. Dziś narodził się Wam Zbawiciel”

My kapłani, życzymy wszystkim Wam Kochani parafianie i Wam Drodzy goście, aby każdy z Was, umiał z tych tak radosnych świąt Bożego Narodzenia, wydobyć to, co najistotniejsze, by umiał to realizować w swoim życiu i dzielił się tym z innymi.

Niech wydarzenie z Betlejem odżywa w Waszych sercach, w Waszych myślach i czynach. Pozwólcie się prowadzić Bogu. Miejcie odwagę przyjąć Go nie tylko na dzień czy dwa, ale na całe życie. Przyjąć Go z wiarą. Przyjąć jako nadzieję ludzkich pragnień.

Niech Nowo Narodzony darzy Was szczęściem i pomyślnością.

Niech Wam wszystkim błogosławi.

Z kapłańskim pozdrowieniem i błogosławieństwem

Wasi duszpasterze

Boże Narodzenie 2021 roku

Przewiń do góry