Triduum Paschalne – ogłoszenia

Kochani Parafianie.

Liturgia Wielkiego Tygodnia jak każdego roku:

Wielki Czwartek godz. 18.00

Wielki Piątek godz 17.30 Droga Krzyżowa, a o 18.00 Adoracja Krzyża

W Wielką Sobotę nie ma poświęcenia pokarmów ( poświęcenie pokarmów w tym trudnym czasie, zastępuje wspólna modlitwa rodziny, przed uroczystym posiłkiem wielkanocnym), a liturgia wieczorna o godz. 18.00. Przez całą sobotę od 8.00 do 20.00 kościół będzie otwarty. Zapraszamy do odwiedzenia Pana Jezusa w Grobie, pamiętając że w świątyni może być jednocześnie tylko 5 osób. Tak samo w Wielką Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny.

W Wielką Niedzielę Msza Rezurekcyjna o godz. 6.00 następne 9.30 i 12.00. Właśnie suma będzie bezpośrednio transmitowana na stronie parafialnej, wspaniale by było gdybyśmy licznie uczestniczyli w tej Mszy Świętej. Zachęcamy młodsze pokolenie, aby pomogło starszemu zorganizować oglądanie tej transmisji w domach.

Kościół jest dla wszystkich, ale w tych trudnych czasach, pierwszeństwo udziału we Mszy Świętej mają osoby, które zamówiły intencję. Dlatego pokornie prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do obecnych zaleceń państwowych.

Z modlitwą i Bożym Błogosławieństwem duszpasterze

Przewiń do góry